Free Porn
xbporn
додому СвітАвто Mazda покаже елегантне спортивне купе, що стане майбутнім MX-5

Mazda покаже елегантне спортивне купе, що стане майбутнім MX-5

0

На Токійському автосалоні у центрі експозиції Mazda буде представлено концептуальний електричний MX-5.

На виставці буде велика лінійка різних моделей Mazda, але весь подіум виробник планує подати в одній тематиці – «майбутнє, створене з любов’ю до автомобілів». Цим самим Mazda Motor Corporation має продемонструвати «постійну відданість створенню продуктів, що задовольняють любов клієнтів до водіння та автомобілів».

Допоки деталі новачка утаємничені. Єдина фотографія задніх ліхтарів дає мізерне уявлення про стилістику дизайну й бодай віддалене уявлення про загальні риси. Ясно тільки те, що цей концепт-кар стане продовженням елегантного двомісного купе, представленого торік.

Відсутність у Vision Study вихлопних труб свідчить про те, що це електромобіль. Фото: Mazda

Згадані задні ліхтарі, показані на попередньому перегляді, збігаються з купе, з чотирма круглими частинами та світловим написом «Mazda». Форма заднього дифузора також схожа з виступами, що нагадують ребра, де арка стикається з бампером.

Mazda представить поки що безіменний концепт на своєму стенді в Токіо разом із кількома варіантами знаменитого родстера та кількома іншими версіями на тему MX-5, ще більше натякаючи на взаємозв’язок.

Задні ліхтарі, показані на нових зображеннях попереднього перегляду, відповідають купе, показаному минулого року. Фото: Mazda

https://auto.24tv.ua/tag/avtobiznes_tag70

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяТаксистів, які не реєструють готівку та не видають чеки, починає штрафувати податкова
наступна статтяПредставлений новий BMW X2

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я