На Донеччині поліцейські офіцери громади отримали ключі від службових авто

0
93

Передача службового транспорту відбулася сьогодні, 1 грудня, у Краматорську. Шість поліцейських офіцерів громад отримали нові кросовери «RenaultDuster».

Участь у заході взяло керівництво поліція Донеччини, обласної державної адміністрації, представники Донецького регіонального офісу Програми «U-Lead» та ПРООН в Україні, голови ОТГ та поліцейські офіцери громади.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізується у 18 регіонах України. У Донецькій області в 8 об’єднаних громадах вже працюють 15 поліцейських.

Шість ключів від нових автомобілів та сертифікати учасників проєкта вручив т.в.о. заступника начальника ГУНП в Донецькій області Микола Кащук поліцейським офіцерам громади Новотроїцької селищної ради, Черкаської, Олександрівської, Лиманської, Званівської та Соледарської ОТГ. Автомобілі були передані керівництвом Нацполіції.

«Наразі головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень», – наголосив Микола Кащук.

Заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін зазначив, що проєкт є новим рівнем комунікації та взаємодії між поліцією та громадою.

«Для Донецької області питання ефективності й результативності роботи правоохоронних органів є одним із ключових, адже від цього великою мірою залежить безпекова ситуація, як на території об’єднаних територіальних громад та у регіоні в цілому», – додав Вадим Філашкін.

Варто зазначити, що переданий сьогодні транспорт укомплектований всіма необхідними для роботи інструментами. 9 поліцейських офіцерів громад невдовзі також отримають службові авто, які вже придбані та передані Нацполіції України в рамках міжнародної допомоги Посольством США в Україні.

Окрім того, сьогодні у с. Черкаське відбулося урочисте відкриття поліцейської стації. Приміщення оснащене всім необхідним для роботи, значу допомогу в устаткуванні якої надали партнери з міжнародної організації ПРООН в Україні та Черкаської ОТГ.

Відділ комунікації поліції

Донецькій області

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

nineteen − 17 =