додому АвтоУкраїна На українських АЗС швидко дорожчає автомобільний газ

На українських АЗС швидко дорожчає автомобільний газ

0

Через посилання податкового тиску автомобільний газ на українських АЗС зростає у ціні.

Середня роздрібна ціна на скраплений газ на АЗС за тиждень (7-14 жовтня) зросла на 46 копійок — до 26,85 гривень за літр. Про це свідчать дані щоденного моніторингу роздрібного ринку Консалтингової групи «А-95».

Так, мережі WOG і ОККО підняли ціни в середньому на 30 і 20 коп./л. відповідно. Серед крупних мереж більша динаміка спостерігається у мережах, що торгували в нижчому ціновому діапазоні: на «Авантаж 7» підняв ціни на 40 коп., БРСМ – на 44 коп., «Привату» – на 68 коп./л.

Зі слів операторів ринку, основною причиною здорожчання продукту стало оновлення запасів за рахунок ресурсу, з якого почали платити акциз. «Якийсь час ми ще працювали на старих запасах, а вже сьогоднішній ресурс приходить з урахуванням акцизу, тому і відповідно реагуємо», — каже один зі співрозмовників видання enkorr.

«Окрім акцизу, на ціну також впливають перебої з постачаннями ресурсу із Європи та ріст котирвувавнь на нього. Якщо рахувати по останніх котируваннях, то ціна в Україні може досягти 28-29 грн/л», — каже він.

Авто24: https://auto.24tv.ua/na_ukrainsky_azs_shvydko_dorozhchaie_avtomobilnyi_haz_n41362

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяРинок мотоциклів у вересні в Україні
наступна статтяНовий Chevrolet з дивною назвою здивував низькою ціною

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я