Наступає на п’яти Tesla: Ford хоче зайняти другу позицію серед виробників електрокарів

0

Популярність електроавтомобілів зростає невпинними кроками. Тому навіть скептики, які пророкували занепад екологічним авто, змушені визнати, що за ними майбутнє. Крупні автомобільні концерни також прагнуть йти в ногу з часом. Так, компанія Ford прагне посісти другу сходинку серед виробників електрокарів. Як повідомляють Автомобільні новини, Форд планує здійснити наміри впродовж двох років.

Чи вдасться компанії Ford стати лідером з виготовлення електрокарів

Ліза Дрейк, ССО виробника Форд, повідомила про наміри компанії сфокусуватися на виробництві електрокарів, щоб наблизитися до лідера у цій царині — компанії Tesla. Попит на нові моделі сприяв упевненості в тому, шо компанія вибрала правильну стратегію розвитку. Незважаючи на пандемію COVID-19 та зміни, які вона внесла у всі галузі виробництва, минулий рік для Форд був успішним. Шаленою популярністю користується F-150, значний відсоток покупців якого стали новими клієнтами автовиробника.

За інформацією порталу Mezha Media, наступного року Ford планує реалізувати 600 тисяч нових автомобілів. Проте на цьому компанія зупинятися не збирається. В середньому, за рік Тесла продає близько 900 тисяч електрокарів. Тому Ford ще мусить позмагатися з Model Y та Cybertruck Rivian R1T.

Як зазначив СЕО компанії Джим Фарлі, у планах виробника створити зовсім новий вид пікапа. Виробник надихнувся популярністю моделі F-150, хоча не розкрив деталей майбутньої новинки.

Цікаві факти про електрокари

Перший електромобіль винайшли раніше, ніж всі думають — у 1881 році в Парижі електрокар винахідника Густава Трове презентували на виставці електрики. Він їхав зі швидкістю 12 км/год.

Засновником Тесла не був Ілон Макс. Компанію створили двоє друзів Мартін Еберхард і Марк Тарпеннінг зі США. Маск спочатку виступав інвестором.

Щороку потужність двигуна та кількість кілометрів, які може проїхати авто без підзарядки, зростає. Запас ходу останніх моделей Тесла становить понад 1000 км. Максимальна швидкість, яку розвинув електрокар, — 332 км/год.

За ціною електрокар обійдеться дорожче, ніж звичайний автомобіль, проте обслуговувати його значно дешевше. Електрична енергія коштує менше, ніж бензин.

Перша офіційна гонка електрокарів Formula E відбулася 2017 року. У ній можуть брати участь лише команди на електромобілях.

Та найважливіше, що такі автомобілі можуть значно знизити викиди СО2 у земну атмосферу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяБыстрые и анонимные платежи
наступна статтяВихід електричних Ford Explorer і Lincoln Aviator відкладений

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я