Nissan припинить розробку двигунів внутрішнього згоряння для всіх країн, окрім США

0

Заощаджені кошти спрямують на розвиток електромобільного бізнесу.

Nissan стане першим великим японським автовиробником, який припинить розробку нових двигунів внутрішнього згоряння для світових ринків.

За даними ділового видання, компанія вже перестала робити нові ДВЗ для Європи. Це пов’язано з нормами «Євро 7», які мають набути чинності в регіоні в середині цього десятиліття: чергове посилення екологічного законодавства робить боротьбу за зниження шкідливих викидів ще витратнішою для виробників, фактично змушуючи їх перемикатися на електрокари.

На черзі – Китай та Японія. Nissan також поступово згорне роботу над бензиновими та дизельними моторами для їх ринків, але продовжить оновлювати та покращувати наявні агрегати, особливо ті, що використовуються в гібридних силових установках. При цьому джерела запевняють, що ні закривати моторні заводи, ні скорочувати чисельність їхнього персоналу «Ніссан» не планує.

Єдина країна, для якої поки що зроблять виняток – це Сполучені Штати Америки: для них, як і раніше, розроблятимуть бензинові двигуни, головним чином – щоб встановлювати на позашляховики та пікапи. Нагадаємо, лише рік тому Nissan випустив новий Frontier спеціально для США.

В цей час Nissan щорічно вкладає у пов’язані з ДВЗ дослідження та розробки близько 500 мільярдів єн (4,3 мільярда доларів). Урізавши ці інвестиції, компанія перенаправить значну їх частину у розвиток електромобілів та супутніх технологій.

Наприкінці минулого місяця альянс Renault-Nissan-Mitsubishi пообіцяв до 2030 року випустити 35 нових моделей електрокарів. Паралельно бренди удосконалюватимуть батареї, причому за створення найбільш перспективних твердотільних акумуляторів відповідає саме Nissan.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяSkoda Fabia Monte Carlo з’явилася на відео
наступна статтяSubaru BRZ та Toyota GR 86 отримали версію Cup Basic

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я