Підрозділ SRT, яке розробляло “заряджені” моделі Dodge розформоване в концерні Stellantis

0

Чимало років букви SRT служили ознакою самих «заряджених» Dodge , таких як
Dodge Challenger SRT Super Stock (V8 Hemi 6.2, 818 л.с., 959 Н / м)

Відділення Street & Racing Technology (SRT), що розробляло високопродуктивні версії моделей групи FCA, розформовано. Офіційно повідомлень на цей рахунок не було. Але на запит Mopar Insiders представник концерну Stellantis (який був створений при злитті FCA і PSA) відповів:

«Всі основні елементи групи інженерів SRT інтегровані в глобальну інженерну організацію нашої компанії»

Де-факто це означає, що SRT припиняє роботу як відокремлений підрозділ, але його досвід не пропаде при створенні інших моделей. Ця інформація узгоджується із заявою глави Доджа Тіма Куніскіса:

«Дні чавунного блоку V8 6.2 з компресором пораховані».

Куніскіс має на увазі майбутню електрифікацію.

Підрозділ SRT було створено в 1989 році для розробки «першого» Вайпера (він з’явився в 1991-му) і називалося Team Viper. Потім було кілька перейменувань і навіть невеликий період, коли SRT вважався окремою маркою. Але потім вона повернулася до складу Доджа. Однак перекроювання моделей бренду Dodge не обмежене.

У компанії запевнили, що створення Дожів з індексом SRT не припиниться, як і застосування технологій SRT в машинах інших споріднених брендів (Ram, Jeep). Чи стануть в нагоді напрацювання SRT в проектах Peugeot – не зрозуміло. Ми знаємо, що французька компанія має намір створювати «заряджені» версії практично для всіх моделей в своєму ряду. Однак це будуть ласощі для Європи: повернення групи Peugeot в США, яке задумане було кілька років тому, після злиття з FCA виглядає вкрай малоймовірним. Партнери по Стеллантісу в якійсь мірі поділять ключові для себе регіони.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

fifteen + five =