Потік дешевих вживаних електромобілів до України можуть перекрити

0

В Україні дуже популярні вживані електромобілі, які ввозять з інших країн. Здебільшого такі машини приходять із США. Вони дешеві, тож покупців знайти не проблема. Але незабаром такі машини можуть скінчитися.

На ситуацію звернули увагу Carscoops. Там зазначили, що американські страхові компанії (у США та Канаді) списують електричні моделі після ДТП навіть із невеликими ушкодженнями.

Їх не ремонтують, відправляють на страхові аукціони на зразок Copart, де знаходяться покупці. Часто – в Україні. Потім автомобіль відправляють через океан до нового власника (або продавця, який продасть машину пізніше) і ремонтують вже тут.

В Америці ремонтувати EV не заведено. І без того небезпечні батареї вважаються непередбачуваними після ДТП. Страхові компанії відмовляються брати на себе ризики щодо безпеки такого транспортного засобу.

Але також у США розвинена переробка компонентів для нових електрокарів. Джерелом для таких підприємств є електромобілі з пробігом – і не важливо, чи потрапляла машина в ДТП. Тому збереження таких автомобілів на своїй території незабаром може набути для США стратегічного характеру.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяБюджетний електромобіль Mitsubishi здивував практичністю та ціною
наступна статтяЯк отримати відшкодування за ДТП, винуватиць якого не має автоцивілки

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я