Позашляховик Ineos Grenadier вступає в наступну фазу виготовлення прототипу. Відео

0
215

Ineos Grenadier 2021 року, якого багато хто вважає спадкоємцем Land-Rover Defender старої школи, стає на крок ближче до того, щоб стати реальністю

Після забезпечення старого виробничого приміщення “Smartville” у Франції для створення повного повного приводу, команда в Ineos, яка стоїть за машиною Grenadier, зараз зайнята складанням групи так званих прототипів “2b”.

Це наступний крок у подорожі до виставкових залів по всьому світу, коли на невеликій виробничій лінії в Австрії будується понад вісімдесят прототипів як на лівому, так і на правому рулі.

Шлях до виробництва був задокументований Ineos у серії Інтернет-відео, проведених інженерним журналістом Марком Евансом. Ви можете переглянути відео внизу цієї історії.

Цей наступний етап прослідковується за невеликою групою власноруч виготовлених прототипів «2а» – які випробовуються вже більше дванадцяти місяців – і дозволить проводити випробування «Гренадер» у різних лабораторіях та кліматі по всьому світу, зокрема в Австралії.

Після завершення цієї стадії Ineos планує створити більше прототипів на виробничій лінії Hambach, оскільки вона має на меті вдосконалити процес.

Хоча “Гренадер” планується прибути у виставкові зали до кінця 2021 року, пандемія коронавірусу поставила під сумнів цю дату.

Задуманий найбагатшою людиною Англії, сером Джимом Реткліффом, за пару пінтів у британському заміському пабі, “Гренадер” формується як глобальний інженерний проєкт.

З виробництвом, призначеним для майданчика у Франції недалеко від німецького кордону – у якому працюють колишні співробітники Mercedes – інженерна команда, що стоїть за Grenadier, походить з австрійського Магна.

Двигуни та трансмісії будуть постачатися від німецької марки BMW, що базується в Баварії, тоді як мости під напругою будуть придбані у італійської компанії Carraro. Варіанти шин для Grenadier також перетинатимуть цілі континенти, в якості заводських варіантів буде розроблена компанія Bridgestone, розроблена в Японії, або американська гума BF Goodrich

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

eight − four =