Реанімобілі закордонних благодійників передано військовим медикам

0

Івано-Франківськ відправив у військові підрозділи ЗСУ відразу шість автомобілів медичної допомоги, що надійшли у вигляді допомоги від німецьких благодійників.

Усі карети прибули з устаткуванням реанімаційного профілю. Із шести машин на шасі Mercedes-Benz чотири автомобілі мають вагонну компоновку, а два – кузовну надбудову. Техніка не з нових, датується 2014-2018 роками випуску, але на доброму технічному рівні.

Як повідомив у своїй сторінці в Facebook головний санітарний лікар області Руслан Савчук, уся техніка від благодійної організації Blau-Gelbes-Kreuz після перегону з Німеччини пройшла відповідний технічний огляд й відправлена військовим медикам у гарному стані.

Реанімобілі передано у медичні підрозділи ЗСУ в оригінальній цивільній колористиці. Військові самі будуть вирішувати щодо їх подальшого зовнішнього вигляду, оскільки деякі машини можуть працювати у міському середовищі при госпіталях на доставці поранених з санітарних потягів до медичних закладів. В таких умовах експлуатації каретам краще мати оригінальне медичне оформлення, графіку та належні спецсигнали.

https://auto.24tv.ua/tag/avtopodiia_tag71

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВ Україні побільшало автолюбителів-професіоналів
наступна статтяOpel створив незвичний електромобіль за 8000 євро

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я