Ремонт гбц, заміна розпредвалу окб40, блоу-офф blitz, установка короби ево. – Mitsubishi Lancer, 1.5 л., 2006 года

0

Всім привіт ? Ще в тому сезоні став помічати що мотор працює не правильно – труїть, смикається на низах, а сталося це після того як у мене кілька разів відкручувалися болти рокерів распредвалу (резба прослабла в алюмінії) Проблеми з різьбленням я вирішив установкою різьбових ввертиш, але було вже пізно … Вимірявши компресію – я зрозумів що треба розбирати двигун. Ну а будь-яка поломка, звичайно ж тюнінгу, так що я не унивал? ГБЦ відмив і віддав на ремонт. Як виявилося було загнуто 5 клапанів. Клапана замінили, зробили фаски на сідлах, поправили під них клапана, замінили ковпачки, зробили площину. Так само в процесі деффектовкі- з’ясувалося що з’їло один кулачок на распредвалі. І так, це не вина компанії ОКБ, а все моє нехлюйство, просто я вчасно не перевірив коромисла і не помітив що на ньому був розбитий підшипник. Так ще в добавок, коли були проблеми з откручіваеіем коромисел, я закрутив болт достовірніше в надії, що він хоч кінчиком зачепиться, але я не знав що різьблення там наскрізна і болт вийшов назовні … ? Відповідно зжерло распед, болт сточив, купа струшкі в двигуні ??? Але про це пізніше …

замовив я новий вал. І знову ж таки хочу сказати спасибі своєму землякові Garik8787 за те що виділив зі своїх запасів вал, поки виготовляли і відправляли мій.?
Взагалі головку повністю зробили, встромили новий вал, можна ставіть?. Заодно я прикупив і встановив блоу-офф blitz, т.к штатний пластиковий байпас не тримає більше бару і стравлвает тиск. А так же в замін своєму НУЛЬОВІК купив і встановив короб ево. Спасибі Art-Mitsuba, за те що продав мені повний комплект для установки, а так само оперативно відправив і відмінно упакував товар?. поки на цьому все, дплее тільки цікавіше – перехід на новий конфіг? Всім удачі на дорогах?

ось так з’їло кулачок

 

різні запчастюлькі для збірки гбц

новенький вал

?

ка-кастомом повітряний фільтр?

перекрив акриловим грунтом, щоб точно не іржавіло

штуцер під вентиляцію картерних газів

Заодно прикупив силіконові патрубки, мої прийшли в непридатність (

Все на месте?

пробіг для себе

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяРемонт бампера – Mitsubishi Outlander XL, 2.4 л., 2008 года
наступна статтяУстановка нового вентилятора пічки. – Mitsubishi Lancer, 1.8 л., 2008 года

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я