Шеф VW планує масовий випуск автономних автомобілів вже до 2030 року

0

Комерційний підрозділ компанії очолить програму автономного водіння. Першим автономним автомобілем компанії може стати електричний ID. Buzz.

Бос VW Томас Шафер нещодавно прокоментував тему автономного керування та сказав, що автовиробник «консолідує свої партнерські відносини з розробкою», не надаючи додаткових подробиць. Тим не менш, Шафер сказав, що існують великі труднощі для всієї галузі, але інвестиції не повинні зупинятися, оскільки VW має бути на початку гри.

«Потрібно зосередитись на [автономному водінні], і саме тому ми так сильно наполягаємо на відділі CV, тому що це відкриває резерви прибутку та нові можливості. Я б не сказав, що переможець отримує все, але це гра, в яку ми повинні ввійти вчасно. Ми не можемо чекати», – сказав Шафер виданню Autocar.
Програму VW планується розпочати в Гамбурзі, Німеччина, де компанія наразі запускає автономні тестові автомобілі на основі ID. Buzz. Якщо все піде за планом, то до 2030 року сервіс буде розширено ще в 50 містах Європи та Північної Америки. До того часу Volkswagen сподівається, що матиме стандартні автоматизовані транспортні засоби, які також можна буде запропонувати своїм клієнтам.

Авто24: https://auto.24tv.ua/shef_vw_planuie_masovyi_vypusk_avtonomnykh_avtomobiliv_vzhe_do_2030_roku_n42110

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяГлобальний дефіцит дизеля: чого очікувати найближчим часом
наступна статтяВ ДТЕК розповіли, чому світлофори вимикають навіть на небезпечних перехрестях

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я