Найближчим часом в автомобілях компанії Tesla можна буде ще й обідати

0

У минулому вже були спроби освоїти індустрію алкогольних напоїв

Всі знають компанію «Тесла» як виробника електрокарів, а скоро вона буде відома ще і як мережа ресторанів. Ілон Маск намір поліпшити зручність для своїх клієнтів і відкрити кафе біля зарядних станцій. Фірма зарезервувала свій логотип у вигляді літери T і написи «Тесла» у фірмовому стилі. Товарний знак буде зареєстрований до кінця серпня.

Декілька років тому засновник бренду електрокарів вже намагався відкрити ресторан в стилі 1950-х на новій зарядної станції в Санта-Моніці. За задумом в ньому повинні були працювати офіціантки на роликових ковзанах. Однак в процесі будівництва самої «заправки» виникли проблеми з земельною ділянкою.

У минулому році Ілон Маск планував увійти в індустрію напоїв. Для цього була розроблена навіть власна текіла під назвою Teslaquilla. Однак зареєструвати таку назву не дозволила Мексика – це країна єдина, де виробляється текіла. Причиною відмови стало те, що Teslaquilla сильно нагадує слово текіла, а його не можна оформити як власність, так як воно позначає місце походження продукту.

Американський автовиробник намагався оскаржити заборону, але суд остаточно затвердив, що Teslaquila не підлягає реєстрації. Тоді Ілону Маску довелося назвати свій напій Tesla Tequila, і навіть була випущена перша партія: її розпродали в перший же день – пляшка об’ємом 0,75 літра оцінювалася в 250 доларів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я