Subaru представить кілька електромобілів до 2025 року

0

В найближчі кілька років Subaru представить декілька електромобілів. Скоріш за все вони матимуть спільну платформу з електричками від Toyota.

В останньому кварталі 2022 року операційний прибуток Subaru збільшився в чотири рази порівняно з аналогічним періодом минулого року, і компанія готова перейти до розробки електромобілів для США.

Subaru оголосила про плани збільшити кількість своїх електрифікованих автомобілів і позашляховиків для ринку США з кількома пропозиціями електромобілів, які з’являться вже у 2025 році.

Це не дивно, якщо стежити за Subaru та її стратегічним партнером Toyota. Обидва повільно впроваджували електромобілі, і Toyota нещодавно оголосила, що нарешті також змінює свої пріоритети. Працюючи разом у майбутньому, обидва японські автовиробники можуть легше нарощувати виробництво електромобілів. Єдиний електромобіль Subaru, кросовер Solterra, їздить на тій же платформі, що й Toyota bZ4x.

Далі віце-президент додав, що на США припадає 75 відсотків загальних світових продажів Subaru. Для того, щоб рухатися вперед, слідуючи тенденціям ринку США, правовим і екологічним очікуванням і нормам, необхідна стратегія електрифікації.

Приблизно з середини 2020-х Subaru планує почати виробництво власних електромобілів разом із автомобілями з ДВС. Однак до 2027 року автовиробник матиме власну складальну лінію для електромобілів у Японії. Проте, схоже, компанія все ще не має наміру виробляти електромобілі в США, але це також може змінитися в майбутньому.

Тепер, коли ми виходимо з глобальної пандемії, дефіцит чіпів, схоже, зменшився, а загальні занепокоєння щодо ланцюжків поставок починають слабшати, Subaru очікує, що значне зростання продажів триватиме й надалі. У 2022 році японський автомобільний бренд продав близько 550 000 автомобілів у США та планує продати від 600 000 до 630 000 у 2023 році.

Авто24: https://auto.24tv.ua/subaru_predstavyt_kilka_elektromobiliv_do_2025_roku_n43554

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяРозмитнення авто в «Дії»: як це працюватиме
наступна статтяЩо чекає на водіїв в Україні у 2023 році

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я