Система активної аеродинаміки для електромобілів, зменшить опір та підвищить стійкість на трасі

0

Hyundai розробила нову систему активної аеродинаміки для електромобілів у вигляді “активних повітряних спідничок” перед передніми колесами, які збільшують притискну силу і стійкість, одночасно зменшуючи опір і покращуючи запас ходу на трасі.

Розташована між бампером і передніми колесами система AAS має доволі простий вигляд: пара аеродинамічних елементів, що висуваються з днища кузова, коли автомобіль досягає швидкості 80 км/год, і спрямовують повітря навколо передніх коліс. Коли автомобіль сповільнюється нижче 70 км/год, вони забираються назад.

Електромобілі найефективніші під час повільного руху із зупинками і стартом, де вони можуть відновити енергію за рахунок рекуперативного гальмування. Однак на шосе їм доводиться постійно боротися з опором – особливо в дуже популярній категорії електричних позашляховиків з більш високим опором.

Система AAS, протестована на e-SUV Hyundai GV60, знизила коефіцієнт лобового опору автомобіля на 0,008 – поліпшення на 2,8%, за даними компанії. Hyundai стверджує, що система AAS збільшує запас ходу автомобіля на 6 км.

За словами Hyundai, завдяки прогумованій нижній частині система працюватиме на швидкості до 200 км/год і вище, а також сприятиме збільшенню притискної сили, тяги та стійкості.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяУ Києві помітили унікальний Morgan за чверть мільйона доларів
наступна статтяПерший електричний позашляховик від Honda отримав запас ходу майже в 500 кілометрів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я