Tesla може відкрити свою зарядну мережу Supercharger для конкурентів

0
116

Одна з найголовніших причин покупки електромобіля Тесла перед електромобілями конкурентів є чудова мережа зарядних станцій Supercharger по всьому світу

Їх зарядні станції зазвичай встановлені в стратегічних місцях між пунктами призначення, за якими власники Tesla можуть подорожувати. Вони швидкі і Тесла встановлює багато зарядних апаратів в кожній локації, щоб уникнути черг. Зарядні станції конкурентів зазвичай нараховують 2-6 апаратів, тоді як від Tesla – часто по 10-20.

Зарядки найближчого майбутнього для авто – якими вони будуть?

Але до сих пір заряджатися в цих місцях могли тільки власні електромобілі виробника. Проте, в 2020 році німецькі електромобілісти виявили, що вони можуть безкоштовно заряджатися на зарядках Tesla. Виявилося, що це був баг в системі і можливість швидко прикрили. Тепер сам Маск підтверджує, що це зміниться: недавно, ютубер Маркес Браунлі звернувся до Маска:

«Серйозне питання: чому більше виробників електромобілів не приймають пропозицію Tesla про використання мережі Supercharger? Несумісна технологія? Приховані комісії? Гордість? Повинна бути вагома причина ».

І сам Маск відповів «Приймають, але трохи обережно. Ми працює на тим, щоб зарядні станції Tesla стали доступними для інших електромобілів ».

З коментарів у твіттері зрозуміло, що деякі інші виробники вирішили йти своїм шляхом і вибрали інших партнерів. Крім того, в США у Тесли свої розетки. В Європі ж вони використовують стандартний ССS коннектор, що робить можливим зарядку інших електромобілів на суперчарджер без адаптерів (крім тих, хто використовує японський стандарт Chademo, типу Ніссан Ліф).

В свою чергу Volkswagen подвоїть число зарядних станцій в Німеччині

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

11 + four =