Volkswagen розповів про реорганізацію брендів

0
149
Завод і штаб-квартира Фольксвагена в Вольфсбурзі повинні в середньостроковій перспективі стати «новаторським підприємством по високоавтоматизованим виробництвам електромобілів». З цією метою буде створено аналог проекту Audi Artemis, який об'єднує всі процеси під одним дахом.

Компанія Volkswagen AG сповістила про рішення, яке  14 грудня ухвалив її наглядова рада у зв’язку з реорганізацією VW Group.

Марка Bentley, як і очікувалося, позбудеться самостійності і з першого березня 2021 року «перейде в сферу відповідальності» Audi. Такий крок «забезпечить синергію в рамках стратегії електрифікації двох преміальних брендів». Разом з тим досягнута «домовленість» про те, що Lamborghini і Ducati «залишаться частиною групи». Марка Bugatti не згадана взагалі, а значить, чутки про її продаж компанії елекрокарів Рімац отримали непряме підтвердження.

Герберт Діссен

Наглядова рада «високо оцінила рішучість і наполегливість, проявлені Гербертом Діссен» (на фото), тобто противники нинішнього боса осоромлені. При цьому дострокового продовження контракту Діссену за межі 2023 року, про який він настійно просив сам, не відбулося.

Стратегія електрифікації, цифровізації та скорочення витрат на 5-7% отримала одноголосну підтримку:

«У найближчі роки рада директорів Фольксвагена буде реалізовувати цю стратегію з Гербертом Діссеомн на чолі». Однак необхідна «кадрова перебудова». Фінансовим директором групи замість Франка Віттера з червня 2021-го буде призначений Арно Антліц, новий технологічний відділ з січня очолить Томас Шмалл, відповідати за підрозділ закупівель стане Мурат Аксель.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

two × two =