Xiaomi випустила проекційний автомобільний дисплей

0

Китайська корпорація Xiaomi представила проекційний автодисплей з голосовим управлінням

Автомобільні проекційні дисплеї (Head-Up Display, HUD) набирають популярність, оскільки їх можна встановити майже в будь-який транспортний засіб. Новий HUD, який отримав назву Carrobot Smart Head-Up Display, буде збиратися партнером Xiaomi компанією Carrobot.

До речі, це вже друга версія пристрою, в даний момент знаходиться на стадії краудфандінгу, яка поки доступна за старою ціною в 70 доларів, але після колективного фінансування подорожчає до 98 доларів.

Новинка здатна проектувати важливу інформацію на рівні очей водія. Зокрема, це можуть бути показники швидкості, відстані до запитуваної адреси, обороти силової установи, навігаційна карта та багато іншого.

Традиційні екрани інформаційно-розважальних збільшують ризик виникнення аварійних ситуацій, оскільки водієві доводиться відводити погляд від дороги, щоб подивитися на приладову панель або екран.

Ключовою особливістю оновленого проекційного екрану є підтримка голосового управління. Інтелектуальний асистент комплексу Carrobot Smart Head-Up Display здатний не тільки задати маршрут, але і підказати місце для відпочинку, перекусу і нічлігу під час подорожі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяMercedes запускає новий мобільний додаток для «цифрової екосистеми»
наступна статтяiPhone і Apple Watch навчаться відкривати двері автомобілів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я