5 тракторів від Porsche і Lamborghini. Фото

0

Що ви знаєте про трактори Lamborghini? А про трактори Porsche? А про трактори Mercedes-Benz? Багато компаній, які відомі своїми автомобілями виробляють або виробляли в минулому відмінну сільськогосподарську техніку!

Трактори від Lamborghini

Ферруччіо Ламборджині заснував компанію з виробництва тракторів та іншої сільськогосподарської техніки в 1948 році. Lamborghini Trattori існує донині і є одним з провідних європейських тракторовиробників. А в 1963-му Ламборджині прийшло в голову, що наявна у нього технічна база дозволить створити спортивний автомобіль, здатний конкурувати з Ferrari, – і не помилився. В принципі, виробництво тракторів і спортакрів хоч і належали одній людині, практично ніколи не перетиналися, а в 1973 році Ферруччіо продав тракторну компанію одному покупцеві, а автомобільну – іншому, в результаті сьогодні між ними немає ніякого зв’язку, крім історичного логотипу та бренду. Всього в гаммі компанії – 18 лінійок тракторів (всього понад 80 моделей). На знімку – серійний універсальний трактор Lamborghini Spark 190.

Lamborghini Spark 190

трактор Lamborghini

Porsche

Відділення Porsche з виробництва тракторів – Porsche-Diesel Motorenbau – існувало з 1950 по 1963 рік у зв’язку з бурхливим розвитком німецького сільського господарства в ті роки. За ці роки було представлено понад 40 моделей тракторів різних форм-факторів в класичному червоному кольорі. Варто зауважити, що тракторне виробництво утворилося практично одночасно з автомобільним, і спершу було не дуже зрозуміло, який напрям стане важливішим в подальшій історії компанії. На знімку – трактор Porsche-Diesel Standard 217 (1960).

Porsche-Diesel Standard 217

трактор Porsche

Mercedes-Benz

Ще в 1920-х роках, до злиття компанії Benz і Daimler будували власні трактори. Потім, в 1951-му компанія «поглинула» маленьку австрійську фірму Unimog, яка виробляла універсальні сільськогосподарські вантажівки. Нарешті, в 1973-му компанія повернулася до виробництва тракторів, використавши «Унімог» в якості бази, під брендом MB trac, і виробляла їх аж до 1991-го, після чого продала виробництво компанії Werner (нині цей бренд відомий як WF trac). На знімку – одна з серійних моделей Mercedes-Benz trac 700 S (1975).

Mercedes-Benz trac 700 S

Трактор Mercedes-Benz

Volvo

Відділення компанії Volvo, що займається будівельним обладнанням, з’явилося задовго до початку виробництва автомобілів – в 1832 році, а перший трактор бренду з’явився в 1913-му, за 14 років до першого автомобіля. З тих пір компанія Volvo є незмінним виробником тракторів та будівельної техніки всіляких напрямків. Це відділення називається Volvo Construction Equipment і працює відокремлено від автомобільного. Найвідомішим сільськогосподарським трактором компанії була модель BM25, створена в 1934 році, але сьогодні сільгосптехніки Volvo вже не будує, а в гамі – тільки численні трактора і навантажувачі промислового призначення. На знімку – класика жанру, навантажувач Volvo L45H.

До речі: Стартувало виробництво першого електроавтомобіля Volvo

Volvo L45H

трактор Volvo

Нагадаємо: Шведи підтвердили намір повністю перейти на електромобілі: наступний Volvo XC90 може стати останнім з ДВС

Ford

Протягом багатьох років компанія Ford була одним з провідних тракторовиробників у світі. У 1917 року його будувала трактори під брендом Fordson, а з 1939-го – і під маркою Ford. У 1964-му обидва бренди «злилися» під загальною назвою Ford, а в 1986-му компанія для розширення свого сільгоспвиробництва придбала бренд New Holland. У 1991-му все сільськогосподарські активи Ford були продані Fiat, і до 1999-го бренд Ford був повністю ліквідований (перші роки Fiat «за інерцією» виробляв трактора під «фордовским» брендом). На знімку – класика, модель Ford 9N 1939 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПоради досвідчених : як впоратися з заносом автомобіля у зимовий період
наступна статтяMcLaren Senna з унікальними опціями появився в продажі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я