Австрія хоче заборонити продаж автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння

0

Кілька країн ЄС, включаючи Австрію, письмово попросили Комісію ЄС призначити дату припинення продажу автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, тобто бензинових і дизельних автомобілів

Крім того, країни виступають за кращу структуру справляння плати за транспорт без викидів. А також в принципі посилити і без того суворі стандарти викидів CO2.

Про це свідчить неофіційна газета, так звана Non-Paper, опублікована дипломатичним представництвом Нідерландів в Брюсселі. Крім Австрії, підписантами також названі Бельгія, Данія, Греція, Мальта, Ірландія, Литва та Люксембург. Міністр транспорту Леонора Гевесслер назвала в якості можливої ​​дати назвала період з 2030 За 2040. Країнам ще належить знайти тут консенсус. Нещодавно німецький автомобільний «гуру» Фердинанд Дуденхеффер також зажадав назвати точну дату заборони на продаж.

Однак у забороні може і взагалі не бути необхідності

Багато виробників автомобілів вже заявили, що в майбутньому вони хочуть продавати тільки електромобілі. У Volvo і Ford такий час настане в 2030 році. Jaguar повністю відмовиться від двигунів внутрішнього згоряння в 2025 році, а Porsche (за винятком 911) і Audi планують відмовитися від них приблизно в 2030 році.

«Час двигунів внутрішнього згоряння підійшов до кінця», – сказав експерт по дорожньому руху Грінпіс Беньямін Стефан, вітаючи цей крок.

Фіксована дата закінчення дозволить направити інвестиції в майбутнє і покласти край тупикової ситуації в транспортному секторі з питань захисту клімату. Він закликав федеральний уряд встановити обов’язкову дату заборони.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВ Україні назвали ”Автомобілі 2021 року”
наступна статтяКак выбрать охлаждающую жидкость

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я