Дизайнер Ferrari представив ескіз сучасної версії Ferrari F40. Відео

0
303

Колишній дизайнер компанії Ferrari Френк Стівенсон вирішив представити сучасну версію культового суперка. Він опублікував відеоролик, в якому детально розкриває про те, що він змінив у екстер’єрі.

Мало які автомобілі настільки ж легендарні, як Ferrari F40. Це була остання машина, створена самим Енцо Феррарі – засновником італійського бренду.Вона  встановила стандарт для суперкарів того часу. Навіть сьогодні, через 30 років після своєї появи, це приголомшлива машина, гідна захоплення. Проте, вона безумовно має деякі застарілі елементи дизайну.

На опублікованому відеоролику знаменитий автомобільний дизайнер Френк Стівенсон, який також є колишнім дизайнером Ferrari, розповідає про особливості екстер’єру F40 версії 2021 модельного року.

У першій третині відео Стівенсон обговорює дизайн “нового” F40, виділяє елементи, які йому подобаються, і вказує, що він ще хотів би змінити.

Він не був прихильником передньої частини F40, зазначивши, що у Ferrari ніколи не було унікальної решітки радіатора. Це одне з численних змін, які він вніс в “своє переосмислення” суперкара, надавши йому глузливу, схожу на посмішку Джокера передню частину. F40 Стефенсона має загострену передню частину з кутами, відведеними назад до колеса, так як автомобіль вже має значний передній звис.

У оригінального F40 було пара повітропроводів на капоті, тепер там розташувався один здоровенний повітропровід, який починається від значка Ferrari на передній кромці автомобіля. Двері прикрашені зігнутим склом над дахом в формі “крила чайки”. Великий повітрозабірник за дверима тепер представляє собою два окремі елементи, хоча найбільш помітною зміною є бічні дзеркала заднього виду – вони “звисають” з верхньої частини передньої стійки. Також помітна прозора C-стійка, яка представляє собою лексанове покриття для двигуна.

Подвійне антикрило ззаду здається декоративним. Приміщення меншого крила під великим, яке як і раніше проходить між крилами, допомагає збільшити притискну силу. Машина стала схожа на гоночний автомобіль Ferrari 1987 F1, у якого була конструкція з двома “перуками”.

F40 Ferrari
F40 Ferrari

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

4 × 3 =