Фірма Lamborghini випустить в цьому році дві моделі з мотором V12

0
216

В кінці минулого року компанія підкреслила, що буде триматися ДВЗ настільки довго, наскільки це можливо. Ну і мотор V12 ще поживе. Норми по вихлопу компанія постарається виконати за рахунок гібридизації.

Компанія Lamborghini опублікувала деякі цікаві дані за 2020 рік, похвалитися рекордною операційної маржею. І це при падінні обороту на 11% в порівнянні з 2019 роком (до 1,61 мільярда євро). Продажі автомобілів впали на 9,4% (до 7430 штук), проте це другий результат за всю історію марки. Можна сказати, втрати були мінімізовані, незважаючи на 70-денну паузу виробництва навесні через коронавірусні обмеження. І на цьому тлі компанія анонсувала на 2021 рік-два нових продукти, заснованих «на іконі V12».

Гендиректор Automobili Lamborghini Стефан Вінкельман заявив:

«Наша негайна реакція, ідеальне поєднання моделей і зростаючий попит на індивідуальну настройку наших продуктів підняли прибутковість до найвищого рівня. У такий важкий рік бренд продемонстрував величезну силу і продовжив рости, спростовуючи тенденції світової індустрії розкоші »

Італійці не розкрили деталей. Але є припущення. Кандидат номер один – новий Aventador. Відомо, що він отримає модернізований атмосферник V12 6.5 від попередника, плюс гібридну систему, більш розвинену, ніж у Сіана (скажімо, з електромоторами на передній осі). За деякими даними, спадкоємець Авентадора може затриматися до 2022-го. В такому випадку кандидат номер два – окрема модель з обмеженим тиражем, подібна Сіань. Свого роду провісник масового флагманського купе.

З другої машиною ясності трохи більше. Малоймовірно, що італійці мали на увазі ще якийсь одиничний проект на кшталт SC20. Звернемо увагу, що марка тепер віддасть перевагу швидкості керованість. Оглянемося на десятициліндровий Huracan STO і уявімо, що розробники провернуть подібну трансформацію і з нинішнім Авентадор.

Задньопривідне купе Lamborghini Huracan STO по розгону і максималці поступається повнопривідному Performante, зате легше його на 43 кг, а притискна сила у STO вище на 53%.

Замість орієнтованого на трек SVJ, з його повним приводом і активної аеродинамікою, тоді вимальовується максимально полегшений Aventador STO (назва умовна), з регульованим статичним антикрилом в гоночному стилі і заднім приводом.

У всякому разі, такий крок був би логічним продовженням курсу на створення екстремальних варіацій звичайних моделей.

Додамо, що в нинішньому році повинен вийти оновлений Urus, але, звичайно, це історія не про V12.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

1 × two =