Спортивний авто-гібрид з V10 Connaught Type-D отримав другий шанс нарешті вийти на виробництво

0
311
гібрид V10 Connaught Type-D
гібрид V10 Connaught Type-D

Найбільш захоплюючий спортивний автомобіль V10, який ніколи не виготовлявся серійно

Зі зменшенням кількості двигунів існує дуже мала кількість автомобілів на двигунах V10. Оскільки виробники продовжують переслідувати двигуни з меншою кількістю циліндрів та меншим робочим обсягом, здається, час закінчився для легендарного V10. На щастя, в Уельсі є одне компанія, яка хоче вивести на ринок новий спортивний автомобіль V10.

Connaught Type-D GT був захопленим проектом колишнього інженера Jaguar, який розпочав власний автомобільний бізнес на початку 2000-х. Мета – розробити гібридний спортивний автомобіль майбутнього на V10. На жаль, високі інженерні цілі команди Connaught означали, що їх створення ніколи не досягло повного виробництва, і компанія згорнулася в 2004 році через фінансовий тиск. Ця футуристична трансмісія, що поєднала легкий спортивний автомобіль з гібридними технологіями, стала піком інновацій у 2004 році, особливо коли єдиним сучасним гібридом стала Toyota Prius.

Connaught Type-D GT працював на замовлення з 2,0-літровим наддувим двигуном V10, який виробляв аж 300 кінських сил (223 кВт) і крутний момент 371 нм. Цей двигун був поєднаний з 5-ступінчастою механічною коробкою передач і був встановлений дуже далеко в машині, щоб створити передню компоновку середнього двигуна. Крихітний V10 мав бути доповнений гібридною системою, яка підтримувала б крутний момент і дозволяла Connaught Type-D GT досягти вражаючої економії палива.

Connaught Type-D GT нещодавно отримав другий шанс, оскільки назву та її активи придбала Bevan Davidson International, інженерна фірма з Уельсу. Ця унікальна організація спеціалізується на створенні експериментальних автомобілів, що робить їх однозначно кваліфікованими для виконання монументального завдання відродження цього забутого автомобіля. Маючи на борту оригінального дизайнера, Connaught Type-D GT має можливість нарешті вийти на виробництво.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

2 + one =