Покупець Lamborghini Sian приїжджає на завод, щоб побачити майже готовий свій автомобіль. Відео

0
478

Володіння одним із 63 Lamborghini Sian – це привілей, який багато з нас ніколи не зазнає, але спостерігати за процесом збірки – захоплююча перспектива

У відео ми бачимо, як YouTuber Янні та Яннімайз супроводжують свого друга під час поїздки на фабрику Lamborghini у Болоньї, Італія, щоб побачити його Lamborghini Sian середньої стадії.

Lamborghini Sian оснований на суттєво переглянутій версії знайомого шасі Aventador і серед інших удосконалень включає унікальну гібридну трансмісію. Гіперкар Lamborghini Sian призначений відкрити нову еру для двигуна Lamborghini V12 і тепер має гібридну допомогу для оптимізації продуктивності.

Замість використання традиційних акумуляторів Sian використовує один масивний суперконденсатор для живлення електричної частини трансмісії. Електродвигун розміщений у трансмісії Sian і може живити цей унікальний Lamborghini лише на електроенергії або працювати для оптимізації роботи V12 під час енергійної їзди. Суперконденсатор має суттєву перевагу над акумуляторами, коли мова йде про швидке захоплення короткого спалаху потужності, і Lamborghini планує використовувати це разом із меншою вагою для своєї переваги в Sian.

Хоча електричний двигун Sian забезпечує лише 34 кінські сили, що може здатися не надто великим значенням, ця потужність використовується для згладжування перемикань, поки V12 потужністю 775 кінських сил “кричить” через обороти. Загальна вихідна потужність Sian становить вражаючих 805 і є одним з найпотужніших Lamborghinis, коли-небудь побудованою.

Sian є чітким показником того, куди рухається майбутнє Lamborghini

Використовуючи передові технології, такі як гібридна система Sian Lamborghini, можна оптимізувати використання легендарних двигунів, які допомогли створити бренд таким, яким він є сьогодні. Ми з нетерпінням чекаємо подальших ітерацій цієї технології, щоб забезпечити ще більш вражаючий Lamborghinis.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

eight + 5 =