На Житомирщині придбали амфібію, яка очищатиме річку

0

Древнє місто за кошти громади придбало багатофункціональну самохідну амфібію Truxor Т-40 для впорядкування замуленої й забур’яненої річки Случ.

Звягель за кошти місцевого бюджету купив дуже потрібну громаді багатофункціональну самохідну амфібію Truxor Т-40 для впорядкування річища Случі.

І хоча мерія у своєму офіційному повідомленні не називає перелік навісних робочих органів, можемо повідомити, що для операційної роботи на суші та водоймі гусенична плавуча машина шведського виробництва має широку інструментальну палітру. З-поміж основних навісок комбайна Truxor Т-40 (45 к.с., Kubota, макс. крутний момент 118.0 Нм при 2000 об./хв.) варто назвати жатку для надводної та підводної косовиці очерету, осоки, водоростей, тонкостеблих кущів.

Цей гідравлічний атрибут навішується на фронтальний маніпулятор, вантажна спроможність якого сягає 350 кг. Росилинорізка спроможна оперувати на глибині 2,1 метра. Ріжучі ножі у стандартній комплектації за один прохід прокошують 4-метрову смугу, хоча є й вужчі фрези – 3 і 2,2 метра.

Універсальний комбайн Звягельської громади вже введено в експлуатацію на річці Случ. Фото: мерія Звягеля

До основних робочих інструментів також відносяться навісні ковші (суцільні, друшлякові) для екскавації ґрунтів на суходолі та розчищення берегової смуги у воді. Для звільнення водойми від мулу на маніпулятор можна навісити помпу земснаряда, що може відкачувати донні нашарування їх перегін на берег по рукавах на відстань до 300 метрів. Також у вигляді навіски може бути мульчер, дробарка деревних відходів, забійник паль тощо.

Роботи гусеничній машині масою 1380 кг вистачить не на один рік, оскільки річище в межах міста заросло осокою, очеретом й сильно замулилося. Раніше очищенням річки від мулу, усіляких нашарувань та кореневої системи річкових бур’янів вправно справлялися весняні льодоходи, які під час повені у круговерті крижин чистили дно.

В останні роки льодоходи практично зникли й річка без самоочищення прийшла в занепад. Придбаний малогабаритний комбайн має повернути цій водній артерії колишню красу і чистоту.

Щоправда, його продуктивності буде замало, для такого обсягу робіт тільки у Звягельській акваторії Случі, починаючи від Смолки й аж на інший край міста, потрібно хоча б два таких “Труксори”.

https://auto.24tv.ua/tag/avtopodiia_tag71

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНова дешева Toyota Land Cruiser 2024 року: яким буде компактний позашляховик
наступна статтяНа Львівщині внаслідок ДТП травмована пасажирка легковика – правоохоронці встановлюють обставини події

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я