Названі найпопулярніші кольори автомобілів в 2020 році

0
317

81% нових машин в світі пофарбували в білий, чорний, сріблястий або сірий кольори

Одного разу Генрі Форд сказав: «Автомобіль може бути будь-якого кольору, за умови, що цей колір – чорний». І нехай за сто з хвостиком років промисловість навчилася фарбувати машини часом в абсолютно дикі найяскравіші кольори – було б бажання клієнта, в моді все одно залишається класика. У всякому разі, так говорить традиційний (вже 68-й) щорічний звіт компанії Axalta, що спеціалізується на поставках лакофарбових матеріалів.

Статистика показує, що в 2020-м найпопулярнішим автомобільним кольором знову став білий. Причому вже в десятий раз поспіль і з солідною перевагою – 38% машин у світі зійшли з конвеєра з таким світлим кузовом.

Улюблений Фордом чорний колір утримує другу позицію – 19%. На думку аналітиків, стабільний успіх цього відтінку забезпечують преміальні марки, клієнти яких зазвичай віддають перевагу класичним рішення.

Нагадаємо: Названі 8 корисних мобільних додатків для водіїв

На третьому місці – сірий (15%), і це найкращий результат відтінку за десятирічку. Експерти пов’язують такий розклад зі зміною купівельних настроїв. Мовляв, люди стали асоціювати мишачі відтінки з сучасністю і розкішшю.

А ось срібло поступово втрачає популярність, причому у всіх регіонах – лише 9% і четвертий результат в рейтингу. Проте, перераховані кольори в сукупності зайняли в 2020 році 81% світового ринку!

Ну а досягнення інших кольорів ви можете бачити на головній фотографії до цієї новини

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

1 × 4 =