Через коронавірус продажі суперкарів Ferrari знижуються

0
184
Продажі суперкарів Ferrari знижуються на тлі коронавіруса
Продажі суперкарів Ferrari знижуються на тлі коронавіруса

Світовий автопром поки ще продовжує відновлюватися після першої хвилі пандемії коронавіруса. Причому паралельно йде підготовка до другої. Так що не дивно, що продажі авто багатьох марок пішли в “мінус”.

Зниження автомобільних продажів у цьому році стало своєрідним трендом. Попит на продукцію одних марок скоротився незначно (наприклад, Porsche за дев’ять місяців показав 5-відсотковий спад), а по окремим автовиробникам COVID-19 вдарив куди болючіше.

Поставки автомобілів Ferrari з січня по вересень знизилися на 17%. У кількісному вираженні це еквівалентно 6 440 екземплярам. Роком раніше італійці відвантажили 7 755 авто. На окремих регіональних ринках продажу машин з логотипом Ferrari росли: це Китай, Гонконг і Тайвань.

А ось в Північній і Південній Америці Феррарі стали купувати рідше – 29-відсоткове падіння. Невеликий мінус (-1%) характерний і для Європи, Близького Сходу і Африки.

Що стосується моделей марки, то більшим попитом користувалися суперкари з мотором V12 (+ 15,4%). А ось авто, оснащені двигуном V8, шанувальники марки вибирали рідше (-12,8%). Дані актуальної статистики не враховують Roma і SF90 Stradale, так як їх поставки намічені на останній квартал 2020 го.

Продажі суперкарів Ferrari знижуються на тлі коронавируса
Продажі суперкарів Ferrari знижуються на тлі коронавіруса

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

5 × 4 =