Керівництво BMW в Японії змушувало дилерів викуповувати автомобілі при невиконанні норм продажів

0
357

В Японії керівництво BMW Group змушувало місцевих дилерів купувати нові автомобілі в разі невиконання встановлених для них нереально високих норм продажів

Такий метод практикувався останні кілька років. Про це 3 березня повідомило інформаційне агентство Японії Kyodo.

Згодом автосалонам доводилося продавати машини в якості старих. Зрозуміло, що такі «махінації» завдавали великої шкоди торговцям.

За даними інформаційного порталу Metaratings, це почалося приблизно шість років тому. Від такої схеми вирішили відмовитися лише після того, як японська влада ініціювала розслідування. Були виявлені ознаки порушення антимонопольного законодавства.

Японський підрозділ BMW подало документи з роз’ясненням вжитих ним заходів в Комісію з справедливим угодам, що стежить за дотриманням торгового законодавства. Компанія повідомила, що завищені норми продажів вже скасовані. Замість них встановлені більш помірні мети, які розробляються на основі домовленостей з дилерами. Це допоможе японському підрозділу BMW уникнути штрафу та інших покарань.

Через об’єктивні причини BMW не входить до списку найбільш популярних брендів в Японії, але є однією з найбільш успішних іноземних марок. Компанія в середньому продає близько 50 тисяч автомобілів на рік, хоча в період пандемії в 2020-му році продажі впали до 35 тисяч.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

eleven + 2 =