Що робити, коли у винуватця ДТП немає страхового полісу

0

У випадку, коли у винуватця ДТП не виявилось страхового поліса автоцивілки, компенсацію постраждалому виплачує МСТБУ. Пізніше організація стягує виплачені кошти з винуватця аварії.

Що робити, коли винуватцем ДТП виявився водій без поліса «автоцивілки»? Не це питання дали відповідь на сторінці МСТБУ у соцмережі.

Постраждалому необхідно:

оформити ДТП за участю поліції;
звернутися до МТСБУ та надати повідомлення про ДТП у будь-якій зручній формі.
Зразок повідомлення можна знайти сайті МСТБУ – «Форма Повідомлення про ДТП та Заява на страхове відшкодування».

Внесення адреси електронної пошти до форми повідомлення про ДТП дає можливість доступу до особистого кабінету потерпілого – інформаційного середовища, за допомогою якого особа, яка звернулася в МТСБУ за отриманням регламентної виплати з централізованого страхового резервного фонду захисту потерпілих, має можливість відстежувати стан врегулювання своєї справи, переглядати документи, долучені до справи та мати можливість спілкування з особою, відповідальною в МТСБУ за врегулювання зазначеної справи.

Після реєстрації справи в МТСБУ на вказану електронну адресу надійде повідомлення, в якому надаватиметься лінк (посилання) на безпосередній доступ до матеріалів справи, а також код доступу до кабінету потерпілого. Зазначений код треба вказувати при вході в кабінет через сайт МТСБУ.

На вказану потерпілим електронну адресу також будуть автоматично направлятися інформаційні повідомлення про зміну статусу справи та про приєднання до матеріалів справи нових документів.

Авто24: https://auto.24tv.ua/shcho_robyty_koly_u_vynuvattsia_dtp_nemaie_strakhovoho_polisu_n42728

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЗапчасти к автомобилям Chevrolet в интернет-магазине Acsuss Original
наступна статтяНазвано найневдаліші автомобілі 2022 року

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я