Після 62 років відновлять випуск спорткарів Allard

0
82

Британська компанія Allard Motor Company випускала дорожні і гоночні авто з 1946 по 1959 рік. Автомобілі марки досі високо цінуються у колекціонерів.

Послідовники засновника Allard Сіднея Елларда випустили перший спорткар за 62 роки. Це репліка гоночного авто серії Allard Sports Cars для Ле-Мана зразка 1953, що видає 300 кінських сил.

Унікальний спорткар, який існує тільки в одному екземплярі, пустять з молотка вже в кінці наступного місяця на аукціоні Sotheby’s в Лондоні. Що стосується оригінального авто, то Allard JR проводився з 1953 по 1955 роки. Цей останній гоночний спорткар також був штучним товаром: всього випустили сім таких машин.

При виготовленні репліки використовувалися старі креслення. Розробники, бажаючи підкреслити спадкоємність, навіть продовжили стару нумерацію.

Выпуск спорткаров Allard возобновлен спустя 62 года

Авто повністю повторює машину 1953 року. У нього алюмінієвий кузов і вельми мінімалістичний інтер’єр. «Відроджений» спорткар отримає номер 3408. На звичайних дорогах його не зустрінеш: він призначений тільки для гоночних трас. Цей автомобіль не стане для британців останнім. Вони планують продовжити виробництво, обсяги якого будуть залежати від попиту. За новий спорткар Allard JR на торгах збираються виручити 180 – 240 тисяч фунтів стерлінгів.

Выпуск спорткаров Allard возобновлен спустя 62 года

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

20 + 14 =