Запорізька поліція здійснює заходи по збереженню автомобільних доріг

0

З метою збереження дорожнього покриття з 1 червня 2020 року в денну пору доби на всій території України введено тимчасове обмеження руху великовагових транспортних засобів.

Впродовж літнього періоду, працівниками поліції здійснюються заходи по нагляду за рухом великовагових транспортних засобів, пересування яких обмежено при температурі повітря вище 28° С. В цих умовах дорожнє покриття нагрівається  до 40-42 градусів, що призводить до  погіршення його міцності, а  рух важкого транспорту спричиняє його руйнування.  Обмеження стосуються  вантажівок фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше ніж 7 тонн.

Дозволяється рух  тільки для великовагових транспортних засобів, що здійснюють перевезення:

  • небезпечних вантажів;
  • швидкопсувальних вантажів;
  • живих тварин і птиці;
  • вантажів пов’язаних із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Для інформування водіїв, на ділянках доріг загального користування Запорізької області встановлені заборонні дорожні знаки, що обмежують масу  – 3.15 (24 Т), 3.16 (7 т) і таблички 7.4.4 (8:00 год. до 20:00 год.), які вказують час дії обмеження руху великовагового транспорту.  Проте, поліцейські фіксують численні порушення цих правил.

З початку проведення заходів щодо збереження автомобільних доріг, поліцейськими Головного управління Національної поліції Запорізької області  виявлено та задокументовано 526 фактів порушення перевезення вантажів, з яких 349 – не виконання водіями вантажних автомобілів вимог дорожніх знаків 3.15 та 3.16 та 177 випадків порушення правил дорожнього перевезення великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами.

З метою збереження покриття на автодорогах Запорізької області, поліція наполегливо рекомендує водіям великовантажних транспортних засобів не порушувати обмеження і здійснювати відстій на відведених стоянках до зниження  визначених правилами температурних показників!

Нагадаємо: Запорізька поліція винесла постанови про штрафи за порушення безпеки дорожнього руху на суму понад 370 тисяч гривень.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

поліція

новини

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНа Луганщині поліцейські встановили автоугонщика
наступна статтяКиївські поліцейські розшукали неповнолітнього, який втік із дому на заробітки в Одеську область

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я