Багато автолюбителів досі не знають про новий логотип Kia

0

Рішення південнокорейського виробника автомобілів Kia представити новий логотип минулого року, здається, збентежило тисячі потенційних клієнтів у всьому світі

У січні 2021 року бренд Hyundai Kia представив свій новий логотип, який поєднує літери «K», «I» і «A» — на відміну від попереднього значка, де символи були чітко визначені всередині овалу.

Новий логотип дебютував в Австралії на оновленому малолітражному автомобілі Kia Cerato в травні 2021 року, а оновлений бренд тепер встановлено на всіх нових автомобілях Kia, що продаються на місцевому рівні.

У дописі на платформі соціальних мереж Twitter Ашвінн Крішнасвамі (ім’я користувача @Shwinnabego) завантажив дані, які показали, що приблизно 30 000 людей шукали «автомобіль KN» у Google за останні місяці, помилково сприймаючи новий логотип Kia за дві літери.

Американське видання Tire Meets Road стверджує, що щомісяця в Google шукають «Kia» понад 1,8 мільйона людей, що приблизно в 60 разів більше, ніж 30 000 людей, які шукають «KN car».

Пошук «автомобіль KN» у Google пропонує пропозицію веб-сайту Kia, хоча незрозуміло, чи це було оплачено південнокорейською автомобільною компанією, чи керовано алгоритмом пошукової системи.

Tire Meets Road відзначили, що пік пошукового запиту «автомобіль KN» припав на січень цього року, але відтоді почався спад, пояснюючи тенденцію до зниження тим, що більше людей розуміють і впізнають новий логотип.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяFord відкликає понад 600 тисяч авто по всьому світу
наступна статтяBMW інвестує 1,7 мільярда доларів у 6 нових електрокросоверів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я