Екраноплан Airfish-8 втричі швидше здійснює перевезення

0

Екраноплан Airfish-8 пересувається по воді втричі швидше, ніж катер, і вдвічі ефективніше, Сінгапурська компанія ST Engineering оголосила про свої плани, введення в експлуатацію своїх перших екранопланів у 2025 році.

Екраноплан – це новаторський морський корабель, який використовує аеродинамічні сили та тиск повітря, створюване між ним та поверхнею води, для зменшення індукованого опору та досягнення більш економічної витрати палива та високої швидкості руху.

В якості альтернативного виду транспорту AirFish 8 пропонує безпечне, стійке та швидке рішення, що дозволяє зручно дістатися до місць без порту або злітно-посадкової. смуги. Ця нова технологія, швидше, ніж існуючі варіанти авіаперевезень та морських перевезень, змінить правила морських перевезень та створить нові тенденції.

Розроблений для зльоту та посадки на воду екраноплан AirFish дозволяє уникнути необхідності в такій інфраструктурі, як аеродром, що робить його зручнішим варіантом не тільки для морського громадського транспорту, але й для доставки громадських та логістичних послуг, а також для потенційного військового застосування у прибережних водах. .

AirFish 8 може перевозити до 10 пасажирів, включаючи членів екіпажу, або 1000 кг вантажів і розвивати швидкість до 90 вузлів, що робить його одним з найшвидших морських суден, що працюють у морі.  цей морський екраноплан служить привабливою альтернативою поромам, вертольотам і гідролітакам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЧи можливо перетворити Cybertruck на бойовий наземний безпілотний автомобіль. Фото
наступна статтяПеред кожним етапом перегонів MotoGP комп’ютер Lenovo оцифрує всю трасу

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я