На продаж виставили рідкісний Lamborghini Aventador Miura Homage

0
448

На сайті дилерського центру Hubbard Auto Center, який знаходиться в штаті Арізона, продається дуже рідкісний суперкар Lamborghini Aventador Miura Homage.

Нагадаємо, що компанія Lamborghini показала Aventador Miura в спеціальній версії Homage, щоб відзначити 50-річчя культової моделі Miura. Тираж особливої ​​пропозиції становить всього 50 екземплярів, кожен з яких має безліч індивідуальних опцій від відділу кастомізації Ad Personam. Варто сказати, що виставлений на продаж автомобіль має кузов відтінку Verde Scandal (яскраво-зелений) з сріблястими акцентами. При цьому інші екземпляри Miura Homage, були пофарбовані в оранжевий і синій кольори під назвою Blu Tahiti.

Що стосується інтер’єру машини, то для його обробки використовували шкіру коричневого відтінку під найменуванням Terra Emillia. У салоні також варто відзначити наявність чорної шкіри навколо приладової панелі і акцентів з вуглецевого волокна.

Як і всі авто Aventador, Miura Homage оснащується 690-сильним атмосферним двигуном V12 об’ємом 6,5 літра. Мотор працює в парі з 7-ступінчастою трансмісією ISR і повним приводом. Говорячи про динамічні показники суперкара, то він здатний розганятися до 100 км / год менше, ніж за три секунди.

Lamborghini Aventador Miura
Lamborghini Aventador Miura

За Aventador Miura Homage, пробіг якого складає 2491 кілометр, просять 359 000 доларів.

Lamborghini Aventador Miura
Lamborghini Aventador Miura

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

two × 4 =