Виробники більше не бачать змісту в автосалонах

0
19

І справа тут не тільки в пандемії коронавіруса, верніше, взагалі не в ній. Це показали результати нещодавно дослідження

Навіть после закінчення пандемії автовиробники хочуть рідше брати участь в автосалонах, які потихенько будуть згасати. Про це свідчать результати опитування, проведеного Мюнхенським інститутом економічних досліджень Ifo. Виставки зовсім е зникнуть, но вони повинні сильно змінитися.

39% німецьких компаній, які брали участь в автомобільних форумах, заявили, що будут скорочувати свої зобов’язання перед виставковими майданчиками після кризи. Тільки 2% плануюють розширюватися, а 59% хочуть зберегти свою долю в колишньому обсязі. У випадку з більш великими компаніями частка тих, хто хоче скоротити свою долю, навіть трохи більша.

Однією з причин такої зміни може бути «відсутність присутності», що не робить ніякого впливу на компанії. 48% відзначили, що від неучасті у них не буде ніяких економічних втрат, 46% повідомили, що втрати будуть незначними і тільки 6% вважають, що втрати будуть великими. При цьом Варто враховувати що і сама доля в автосалонах – дуже витратний захід для багатьох виробників.

Виробники более не бачать СЕНС в автосалонах

Все більшого значення набувають цифрові формати презентацій. Вони обходяться недорого, охоплення їх вище, і вони дозволяють привернути до конкретної моделі. 65% компаній хочуть використовувати онлайн для розповіді про новинки набагато частіше. І тут частка більших компаній також є вище.

«Виставкові компанії знаходяться в процесі розробки цифрових інструментів на стендах або проведення” гібридних заходів. Автошоу все ще залишаються значущими для учасників, но все менше і менше, і в перспективі повинні повністю змінитися », – вважає експерт інституту Ifo Хорст Пензкофер.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

five × four =